Projektowanie logo - DOT Studio Kreatywne
16455
page-template-default,page,page-id-16455,bridge-core-2.7.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-26.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Projektowanie logo

Zdanie: logo to podstawowy element każdej marki powtórzone zostało już miliardy razy. Trudno jednak mu zaprzeczać. Nie ważne czy jest się wielką korporacją, czy lokalnym warzywnikiem – firmowe logo ma wyróżniać w branży. Łączy ono w sobie różne komunikaty, wartości i skojarzenia, które mają przyczynić się do sukcesu biznesu.

Dobre logo firmowe musi realizować cele wizerunkowe marki codziennie pracować na korzyści firmy, wywołując pozytywne skojarzenia. Projekt logo dla firmy powinien przekazywać styl firmy, jej wartości oraz informować o tym, czym marka się zajmuje, a także brać pod uwagę upodobania i cechy grupy docelowej.

Logo firmy postrzegamy jako prosty symbol i krótki napis, dlatego jego stworzenie, wydaje się łatwe. Jednak ograniczona i zwięzła forma firmowego logotypu sprawia, że praca nad nim wymaga wiedzy, doświadczenia i umiejętności technicznych oraz artystycznych.

Współpracując z DOT Studio, otrzymasz logo, które będzie czytelne, unikane i pasujące do stylu komunikacji marki, które będzie realizować zasadę wyróżnij się albo zgiń. Stworzymy dla Ciebie uniwersalny logotyp, który będzie można zastosować nie tylko na stronie internetowej, ale i na materiałach drukowanych czy gadżetach reklamowych.

Stworzone przez nas logo dla firmy będzie nie tylko estetyczne, ale i poprawnie wykonane technicznie. Dostosujemy je do różnych potrzeb kolorystycznych. Przygotujemy wersje z kolorami RGB (do zastosowania na ekranach) oraz CMYK i PANTONE (do druku).

Nasze propozycje dla Ciebie to pakiet logo standard i pakiet logo max, a także przygotowanie księgi  znaków, która pomorze w poprawnym używaniu Twojego znaku firmowego. Poznaj je i wybierz najlepszą wersję dla siebie.

 

Projekt logo standard:

– 4 propozycje logo

– 4 poprawki po wyborze jednej z przedstawionych koncepcji

– wizualizacje (podstawowa, monochromatyczna, achromatyczna wraz z kontrą)

– zapis projektu w wersji rastrowej i wektorowej

 

Projekt logo max:

– 8 propozycji logo

– 4 poprawki po wyborze jednej z przedstawionych koncepcji

– wizualizacje (podstawowa, monochromatyczna, achromatyczna wraz z kontrą)

– zapis projektu w wersji rastrowej i wektorowej

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów?

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Skontaktuj się z nami!