Materiały reklamowe - DOT Studio Kreatywne
16457
page-template-default,page,page-id-16457,bridge-core-2.7.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-26.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Materiały reklamowe

Wysoka skuteczność reklamy internetowej nie sprawia, że należy zapominać o tradycyjnej formie przekazu. Wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi czy broszury ważne są w budowaniu wizerunku marki oraz lojalności klientów.

W DOT Studio wykonujemy projekty wszytych tych firmowych materiałów reklamowych oraz oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie doboru materiału druku, zdjęć i specyfikacji technicznej wydruku. W ramach jednego zlecenia możemy zapewnić ci całościową realizację: od projektu przez skład i zdjęcia aż do wydruku. Dzięki nam nie będziesz musiał szukać grafika, przeglądać baz zdjęć czy ustalać z drukarnią szczegółów technicznych – zajmiemy się tym za ciebie, a ulotki, plakaty firmowe czy gazety trafią wprost na twój biurko.

Dzięki nam możesz też odświeżyć wizerunek swojej placówki oraz pojazdów służbowych. Przygotujemy dla ciebie szyld firmowy lub mobilną reklamę na samochodach. Dzięki takim działaniom na dłużej zapisze się w świadomości odbiorcy i wykreujesz wyrazistą markę. W tym zakresie przygotujemy dla Ciebie nie tylko projekt graficzny szyldu czy oklejenia szyb, ale i zajmiemy się ich montażem na terenie Śląska.

Ulotki, wizytówki, plakaty, szyldy reklamowe wszystko to buduje wizerunek firmy i pomaga prowadzić działania sprzedażowe i reklamowe. DOT Studio stworzy firmowe materiały reklamowe na najwyższym poziomie. Estetyczne, dopasowane do charakteru marki oraz unikalne wyróżnią biznes. Zainteresowany? Napisz do nas i poznaj bezpłatną wycenę.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów?

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Skontaktuj się z nami!