Identyfikacja wizualna - DOT Studio Kreatywne
16453
page-template-default,page,page-id-16453,bridge-core-2.7.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-26.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Systemy identyfikacji wizualnej marki

Czy wiesz, że klienci powinni rozpoznać twoją markę, nawet jeśli nie widzą logotypu? Chcesz osiągnąć taki efekt? Zyskać rozpoznawalność na rynku? Sięgnij po identyfikację wizualną, która pokaże, czym jest twój biznes i co mu w duszy gra. Identyfikacja wizualna to zbiór wzorców, które używa się w komunikacji i przy tworzeniu przekazów marketingowych.

Pozytywny wizerunek marki to już połowa sukcesu, a w dobie pokolenia Y i C jeszcze więcej. Generacje, które najchętniej korzystają z polecanych przez znajomych i rodzinę firm, dużą wagę przykładają do wizerunku marki. O tym nie może być mowy bez spójnej identyfikacji wizualnej biznesu.

Tworząc ją z DOT Studio, otrzymasz m.in. topografie firmowe, kolory marki, druki firmowe (papier, kopert, teczki, wizytówki, wzory dokumentów) oraz logotyp.  Dzięki temu wzrośnie rozpoznawalność twoje firmy w branży i wśród klientów, a Ty wyróżnisz się na tle konkurencji. Opracowując dla Ciebie identyfikację wizualną, podkreślimy indywidualne cechy  biznesu oraz jego niepowtarzalny charakter. Dzięki naszym projektom twoja firma nie tylko odróżni się od innych, ale i będzie dostrzeżona i zapamiętana przez potencjalnych klientów.

 

Pozwól nam opowiedzieć historię Twojej firmy szerszemu gronu klientów – zamów identyfikację wizualną firmy.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów?

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Skontaktuj się z nami!