Pozycjonowanie Katowice, Śląsk, Kampanie Adwords - DOT Studio
16459
page-template-default,page,page-id-16459,bridge-core-2.7.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-26.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Pozycjonowanie oraz audyt SEO

Nawet mała firma może być wielką marką. Wiemy, że to jest możliwe i wiemy jak osiągnąć taki efekt. Sprawiamy, że twoja firma będzie widoczna w świecie, a Ty zyskasz nowych klientów i podbijesz nowe rynki zbytu.

W twoim imieniu skutecznie będziemy prowadzić działania pozycjonujące stronę zarówno oparte na pozycjonowaniu organicznym, jak i kampaniach AdWords oraz reklamach Facebook Ads. Kampanie przeprowadzimy na podstawie skrupulatnie dobranych słów kluczowych oraz analizie branży.

Pozycjonowanie stron firmowych opieramy na wiedzy i doświadczeniu, które pozwala osiągnąć wymierne efekty w możliwie najkrótszym terminie. Nasze działania prowadzimy na stronie (on-page) oraz poza nią, czyli off page. Skupiamy się na zoptymalizowaniu technicznym twojego serwisu, przygotowaniu odpowiednich treści oraz pozyskiwaniu wartościowych linków. Pozycjonujemy strony firm usługowych oraz sklepów internetowych, a strategie dopasowujemy do wcześniej ustalonych celów biznesowych oraz możliwości finansowych firmy.

W DOT Studio wiemy, że każde działanie reklamowe powinno mieć solidne podstawy i być poprzedzone gruntowną analizą obecnej sytuacji. Firmom, które chcą maksymalnie wykorzystać swój potencjał w sieci, proponujemy audyty SEO, w którego czasie ocenimy dotychczasowe działania oraz zarekomendujemy te, które pozwolą na skuteczne pozycjonowanie strony firmowej. Audyt SEO obejmuje stronę główną, podstrony, strony produktów oraz bloga firmowego. Ocenie podlegają zarówno treści umieszczone na stronie, jak i zaplecze techniczne oraz miejsca umieszczania linków do witryny.

Dzięki naszym działaniom zwiększysz liczbę odwiedzających stronę firmy, powyższych konwersje również te sprzedażowe, zanotujesz większe zyski, zoptymalizujesz swoją obecność w sieci, umocnisz swoje wizerunek na rynku, a także zostawisz konkurencję daleko w tyle.

Pozwól sobie odnieść sukces w sieci i skorzystaj z naszej pomocy. Nie wiesz, jaki rodzaj pozycjonowania wybrać? Wahasz się, jakie kampanie będą najlepiej konwertowały – porozmawiają z nami o swoich celach biznesowych i wybierzmy najlepsze rozwiązania.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów?

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Skontaktuj się z nami!